TukasVS rašė:Kadangi buvo daug teiravimosi dėl remontų, norėjau pranešt, kad sumažėjo eilutė, todėl galite kreiptis nors ir dabar...
noreciau uzlekti del to tepaliuko kad paziuretum, jeijau vel kasnors matysis ten
ir apsauga dar palikes
)TukasVS rašė:Kadangi buvo daug teiravimosi dėl remontų, norėjau pranešt, kad sumažėjo eilutė, todėl galite kreiptis nors ir dabar...
ir apsauga dar palikes
)
Šiandien nevažiuok, daug darbo. Gali bandyt rytoj užsukti. 


Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių